-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом у 2026 році)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-009200-a
Торги не відбулися
296 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
c2095cd2f2764f9299416fcb12b13cc9
Внутрішній номер закупівлі:
30119061
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-009200-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Солом’янського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
04593340
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГАРМАТНА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрійчук Юлія Юріївна 380443536025 Solomkdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
296 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:19 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:19 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴296 100.00 Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом у 2026 році