-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом у 2026 році)
Оголошено тендер
355 320.00
UAH
Номер:
d93533377a794ce287b9512c02316948
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-012295-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Солом’янського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
04593340
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГАРМАТНА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Солом’янського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
04593340
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГАРМАТНА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
355 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом у 2026 році)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Дата опублікування:
14.08.2026 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписІз залученням власних коштів підприємства
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолом’янський
Сума355 320.00 UAH