-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Коробка архівна, коричнева, розміром 330х220х300 ,згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-009111-a
Торги не відбулися
4 049.17
UAH без ПДВ
Номер:
049b3be2365c408ca47295c3b22e3d35
Внутрішній номер закупівлі:
30118962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-009111-a
Замовник:
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38228576
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Чигиринська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Білецька +380661162980 annadprz2@gmail.com http://ck.mns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 049.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:05 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:05 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 049.17 Коробка архівна, коричнева, розміром 330х220х300