-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Коробка архівна, коричнева, розміром 330х220х300 ,згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено тендер
4 859.00
UAH
Номер:
28a8cc7010b2412e8ff0079274f0e05e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-011169-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38228576
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Чигиринська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38228576
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Чигиринська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 859.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Коробка архівна, коричнева, розміром 330х220х300 ,згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.08.2026 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума4 859.00 UAH