-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина паливна (другої і третьої категорії)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-007992-a
Торги не відбулися
270 190.33
UAH без ПДВ
Номер:
e8af97ba18f44b05aeaa8b7627161712
Внутрішній номер закупівлі:
30117847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-007992-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня Хоспіс» с.Сіде Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Верес Наталія Орестівна 380977213499 sambir.hospis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 190.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:50 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:50 - 26.08.2026 13:00
Аукціон:
з 27.08.2026 11:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 190.33 Деревина паливна (другої і третьої категорії)