• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина паливна (другої і третьої категорії)

Оголошено тендер

324 228.40 UAH
Номер: b15c0d888e9c45c08d3608f25a858cec
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-009387-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня Хоспіс» с.Сіде Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня Хоспіс» с.Сіде Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області
Очікувана вартість: 324 228.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина паливна (другої і третьої категорії)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.08.2026 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяРалівська
Сума324 228.40 UAH