• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір

Торги не відбулися

132 500.00 UAH без ПДВ
Номер: b677b0c56bd44f30abcd0b5c7c03757c
Внутрішній номер закупівлі: 30117789
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-007933-a   
Замовник: КП Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради
Контактна особа: Костенко Віра Олександрівна +380956586660 virakostenko4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 132 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 14:31 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 14:31 - 27.08.2026 14:32
Аукціон: з 28.08.2026 14:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴132 500.00 Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір