• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір

Оголошено тендер

132 500.00 UAH
Номер: 67d5e53ab3ff42eaa23fbceea7e55fba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-008749-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради
Замовник: КП Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дорошівської сільської ради
Очікувана вартість: 132 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 18.08.2026 13:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Набір LEGO Education SPIKE Prime Базовий набір
Код ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання до 15.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДорошівка
Сума132 500.00 UAH