-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування котелень: Котельні №1 (Поліклініка, вул.Франка Івана,41), Котельня №2 (ЦЛК, вул.Франка Івана,43), Котельня №3 (дахова, вул. Василя Цібере,76/2) (ДК 021:2015 - 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-007279-a
Торги не відбулися
71 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
8d77af2b031b4cec9355aeba160b70c6
Внутрішній номер закупівлі:
30117130
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-007279-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Стасик +380505863770 marinachubirka977@gmail.com http://zakodl.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
71 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 14:03 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 14:03 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴71 666.67 Послуги з технічного обслуговування котелень: Котельні №1 (Поліклініка, вул.Франка Івана,41), Котенльня №2 (ЦЛК, вул.Франка Івана,43), Котельня №3 (дахова, вул. Василя Цібере,76/2) (ДК 021:2015 - 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)