• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування котелень: Котельні №1 (Поліклініка, вул.Франка Івана,41), Котенльня №2 (ЦЛК, вул.Франка Івана,43), Котельня №3 (дахова, вул. ІВасиля Цібере,76/2) (ДК 021:2015 - 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)

Оголошено тендер

86 000.00 UAH
Номер: db9814c039ae4d40af3e10d2209122b3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-007988-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Очікувана вартість: 86 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування котелень: Котельні №1 (Поліклініка, вул.Франка Івана,41), Котенльня №2 (ЦЛК, вул.Франка Івана,43), Котельня №3 (дахова, вул. ІВасиля Цібере,76/2) (ДК 021:2015 - 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.08.2026 13:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти за договором з НСЗУ
Сума86 000.00 UAH