-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13 (Перша черга будівництва) ДК 021:2015 - 45210000-2 Будівництво будівель
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-006668-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
Кваліфікація
95 536 240.83
UAH без ПДВ
Номер:
f76cedc711084b7cbb64237e7a90166e
Внутрішній номер закупівлі:
30116524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-006668-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Зелене місто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13838331
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЗЕЛЕНА, будинок 153
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина ІВАНИШИН +380975984423 zelenemisto28@ukr.net http://zelenemisto.info/
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
95 536 240.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 13:38 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 13:38 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 11:32
Період кваліфікації:
з 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 536 240.83 Будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13 (Перша черга будівництва) ДК 021:2015 - 45210000-2 Будівництво будівель