• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13 (Перша черга будівництва) ДК 021:2015 - 45210000-2 Будівництво будівель

Оголошено тендер

114 643 489.00 UAH
Номер: a076a32d68a048c39f22a930ea096769
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-005701-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Зелене місто"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Зелене місто"
Очікувана вартість: 114 643 489.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13 (Перша черга будівництва) ДК 021:2015 - 45210000-2 Будівництво будівель
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.08.2026 11:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13 (Перша черга будівництва) ДК 021:2015 - 45210000-2 Будівництво будівель
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти підприємства
Сума114 643 489.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: 051125-4AE8201E
Назва проєкту: Будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-051125-4AE8201E