-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги дорожньої техніки
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-006611-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
1 483 800.82
UAH без ПДВ
Номер:
d4e45f75b03341f788b31184c578597b
Внутрішній номер закупівлі:
30116468
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-006611-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вільхова Яна Леонідівна 380442490990,380981690762 yvilkhova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 483 800.82 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 13:36 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 13:36 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 15:37
Період кваліфікації:
26.08.2026 00:00 - 26.08.2026 10:06
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 483 800.82 Послуги дорожньої техніки