• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги дорожньої техніки

Оголошено тендер

1 780 560.98 UAH
Номер: 6388dbf2d5f5468cb777afd931940146
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-007684-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району" м.Києва
Замовник: Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району" м.Києва
Очікувана вартість: 1 780 560.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги дорожньої техніки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.08.2026 13:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7442 - Утримання та розвиток інших об’єктів транспортної інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 780 560.98 UAH