-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гіпсокартон вологостійкий
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-006586-a
Торги не відбулися
3 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
9ed3a97a568f41c5b73a950b7f3b37e1
Внутрішній номер закупівлі:
30116441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-006586-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голоднюк Яна 380984720244 holodnuk1987@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 13:39 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 13:39 - 26.08.2026 08:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 100.00 Гіпсокартон вологостійкий