-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпсокартон вологостійкий
Оголошено тендер
3 720.00
UAH
Номер:
215bcda59f354bf48f82a78ea05ee393
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-008037-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гіпсокартон вологостійкий
Примітки:
ДК 021:2015, код44170000-2 — Плити, листи, стрічки та фольга, пов'язані з конструкційними матеріалами
(44172000-6 Листи )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.08.2026 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201420 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти
Сума3 720.00 UAH