-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект аксесуарів до оптико-емісійного спектрометра з індуктивно-зв'язаною плазмою PlasmaQuant 9200
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-005954-a
Завершена
674 475.00
UAH без ПДВ
Номер:
fea40e3de4bc49fc86f4c4494085d302
Внутрішній номер закупівлі:
30115817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-005954-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
674 475.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 13:12 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 13:12 - 26.08.2026 09:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:59
Період кваліфікації:
26.08.2026 09:00 - 26.08.2026 16:29
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴674 475.00 Комплект аксесуарів до оптико-емісійного спектрометра з індуктивно-зв'язаною плазмою PlasmaQuant 9200