• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект аксесуарів до оптико-емісійного спектрометра з індуктивно-зв'язаною плазмою PlasmaQuant 9200

Оголошено тендер

809 370.00 UAH
Номер: bc6b9fcb02c947c9b6ff91ce5d1547a0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-007158-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Замовник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Очікувана вартість: 809 370.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект аксесуарів до оптико-емісійного спектрометра з індуктивно-зв'язаною плазмою PlasmaQuant 9200
Примітки: Місцезнаходження замовника - 49005, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19. Категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 18.08.2026 12:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект аксесуарів до оптико-емісійного спектрометра з індуктивно-зв'язаною плазмою PlasmaQuant 9200
Код ДК 021:2015: 38433000-9 Спектрометри
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума809 370.00 UAH