• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга перевезення учнів

Торги не відбулися

125 500.98 UAH без ПДВ
Номер: f38b23617ebd454aa43105c670be47a8
Внутрішній номер закупівлі: 30115738
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-005873-a   
Замовник: ВЕЛИКОТУР'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Бойко Ірина 380973098703 koblovska1970@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 125 500.98 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 13:04 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 13:04 - 26.08.2026 00:00
Аукціон: з 26.08.2026 14:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴125 500.98 Послуга перевезення учнів