• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга перевезення учнів

Оголошено тендер

125 500.98 UAH
Номер: 6bf57319168c4cb484fcc5bb5faaeb99
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-006913-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВЕЛИКОТУР'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВЕЛИКОТУР'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 125 500.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга перевезення учнів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.08.2026 12:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума125 500.98 UAH