-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання: Процесор ЕРК-3000 (серійний номер: В021049)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-005764-a
Завершена
161 625.00
UAH без ПДВ
Номер:
9ab726f14df84568a9176e5fce48e45e
Внутрішній номер закупівлі:
30115629
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-005764-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Бабік +380986763130 olga-140@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
161 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 12:48 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 12:48 - 26.08.2026 08:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:28
Період кваліфікації:
26.08.2026 08:00 - 26.08.2026 13:10
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴161 625.00 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання: Процесор ЕРК-3000 (серійний номер: В0210049)