• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання: Процесор ЕРК-3000 (серійний номер: В0210049)

Оголошено тендер

193 950.00 UAH
Номер: ae29133140e5457da3122e15c1bac586
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-007041-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 193 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання: Процесор ЕРК-3000 (серійний номер: В0210049)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.08.2026 12:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума193 950.00 UAH