-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бруківка, поребрик
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-005174-a
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги не відбулися
143 890.00
UAH без ПДВ
Номер:
037f0e2950944a90bba78b74a5865cc0
Внутрішній номер закупівлі:
30115037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-005174-a
Замовник:
Городоцька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387183
-
Адреса:
35331, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Городок, вулиця Шевченка Т.Г., будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бояр Ольга Петрівна 380973480861 s.rada@gorodok-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
143 890.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 12:29 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 12:29 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 12:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴143 890.00 Бруківка, поребрик