• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бруківка, поребрик

Оголошено тендер

172 668.00 UAH
Номер: e9dbaf8d0a9147149071b8349bfd35ec
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-004837-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Городоцька сільська рада
Замовник: Городоцька сільська рада
Очікувана вартість: 172 668.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бруківка, поребрик
Примітки: Категорія: відповідно до п.1 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.08.2026 11:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГородоцька
Сума172 668.00 UAH