-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-004346-a
Торги не відбулися
1 352 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
420e6e0fa9bc4daa8d94d04a92a7119d
Внутрішній номер закупівлі:
30114220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-004346-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937145
-
Адреса:
90332, Україна, Закарпатська область, Берегівський район селище Королево, вул.Центральна, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлик Галина ВІкторівна 380960602465 osvitakorolevo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 352 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 11:45 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 11:45 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 352 400.00 ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги) Теківська гімназія, Королівський ЗЗСЩ №1