-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги)
Оголошено тендер
1 622 880.00
UAH
Номер:
84dd76703c024298a23351cd59c55687
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-005406-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937145
-
Адреса:
90332, Україна, Закарпатська область, Берегівський район селище Королево, вул.Центральна, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43937145
-
Адреса:
90332, Україна, Закарпатська область, Берегівський район селище Королево, вул.Центральна, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 622 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:55520000-1 (Кейтерингові послуги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.08.2026 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описмісцевий бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоролево
Сума486 864.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описмісцевий бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоролево
Сума1 136 016.00 UAH