• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Солома (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)

Торги не відбулися

2 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 455d42a88e1d4ca984440715f1898886
Внутрішній номер закупівлі: 30113587
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-003720-a   
Замовник: Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
Контактна особа: Сипченко Тетяна Федорівна +380464421052 zoomena@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 11:25 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 11:25 - 26.08.2026 11:28
Аукціон: з 27.08.2026 14:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 500.00 Солома (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)