• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Солома (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)

Оголошено тендер

3 000.00 UAH
Номер: 4bd55d84167f4de69354049ee4760eca
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-003441-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
Замовник: Менський зоологічний парк загальнодержавного значення
Очікувана вартість: 3 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Солома (код за ЄЗС ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.08.2026 10:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4081 - Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва
Адміністративно-територіальна класифікаціяМена
Сума3 000.00 UAH