• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів в Білівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Чортківської міської ради

Торги не відбулися

373 500.00 UAH без ПДВ
Номер: d50d2d66566741b99b0b4608d2d5c0b1
Внутрішній номер закупівлі: 30113217
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-003330-a   
Замовник: КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області
Контактна особа: Хомут Ольга Михайлівна +380672503567 olgahomut222@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 373 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 11:26 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 11:26 - 26.08.2026 08:00
Аукціон: з 27.08.2026 14:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴373 500.00 Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів в Білівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Чортківської міської ради