-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів в Білівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Чортківської міської ради
Оголошено тендер
373 500.00
UAH
Номер:
874eba317a5d463a890e1f8360e4a422
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-001910-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24618851
-
Адреса:
48514, Україна, Тернопільська область, село Біла, вул. Буракова, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24618851
-
Адреса:
48514, Україна, Тернопільська область, село Біла, вул. Буракова, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
373 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів в Білівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Чортківської міської ради
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.08.2026 09:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів в Білівському ОЗЗСО
Кількість
2000 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-9 класів в Білівському ОЗЗСО
Кількість
2950 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10-11 класів в Білівському ОЗЗСО
Кількість
800 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧортківська
Сума261 450.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧортківська
Сума112 050.00 UAH