-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту двигуна
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-002088-a
Торги не відбулися
125 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
71fbdaaec61e45c895861db80dc7c081
Внутрішній номер закупівлі:
30111966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-002088-a
Замовник:
КУ "Місцева пожежна охорона" Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865445
-
Адреса:
70443, Україна, Запорізька область, село Лисогірка, вулиця Шкільна будинок 15А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярмоленко Любов Олексіївна +380633641770 mpobilenke@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 10:40 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 10:40 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 000.00 Послуги з ремонту двигуна