-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту двигуна
Оголошено тендер
125 000.00
UAH
Номер:
8cde435c1756466faa82a572cd419359
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-008011-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ "Місцева пожежна охорона" Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865445
-
Адреса:
70443, Україна, Запорізька область, село Лисогірка, вулиця Шкільна будинок 15А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Місцева пожежна охорона" Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865445
-
Адреса:
70443, Україна, Запорізька область, село Лисогірка, вулиця Шкільна будинок 15А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту двигуна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
27.07.2026 14:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту двигуна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8130 - Забезпечення діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони
Адміністративно-територіальна класифікаціяБіленьківська
Сума125 000.00 UAH