-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030, або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-001645-a
Торги не відбулися
52 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4e3f450d45dc49969fd50382224d3f6f
Внутрішній номер закупівлі:
30111508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-001645-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Редченко +380965491146 kremcrl_fin@ukr.net http://kremenchuk-crl.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 10:06 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 10:06 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 14:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 000.00 ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030, або еквівалент)