• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030)

Оголошено тендер

55 640.00 UAH
Номер: f32c229f9e0e4cf6b6334ffcde723be5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-001552-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 55 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.08.2026 09:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Рукоятка, 2 кнопки, ніж, Ø 2,4мм, 3-pin, 3 м., одноразовий, стерильний, 802-030
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 100 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума55 640.00 UAH