-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Сітка габіонна) ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-001481-a
Торги не відбулися
129 757.21
UAH без ПДВ
Номер:
9cbea1a300234afdbc798be3432f3698
Внутрішній номер закупівлі:
30111346
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-001481-a
Замовник:
КЗ Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа "Веслувальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40321875
-
Адреса:
36005, Україна, Полтавська область, Полтава, Річкова 2е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ждамарова Майя Михайлівна +380995048149 zhdamarova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
129 757.21 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 10:56 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 10:56 - 31.08.2026 00:00
Аукціон:
з 31.08.2026 12:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴129 757.21 (Сітка габіонна) ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту