• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

(Сітка габіонна) ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту

Оголошено тендер

155 708.65 UAH
Номер: 0f6259178aa74064bb1cfbf449c5d5ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-000273-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЗ Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа "Веслувальник"
Замовник: КЗ Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа "Веслувальник"
Очікувана вартість: 155 708.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: (Сітка габіонна) ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.08.2026 08:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5030 - Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума152 028.68 UAH