-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Обладнання з водопідготовки
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-001068-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 3 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 3 робочих дні
343 612.50
UAH без ПДВ
Номер:
4f9cf32c0cc140209d26f5ebe8f7db83
Внутрішній номер закупівлі:
30110933
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-001068-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41334728
-
Адреса:
57113, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, смт Ольшанське, вул.Шкільна будинок 25 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Ступа +380669382742 stupao351@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
343 612.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 09:37 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 09:37 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
26.08.2026 11:56 - 26.08.2026 12:19
Період кваліфікації:
з 26.08.2026 12:19
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a55ef9bc258441c9ab6a968fedffa759
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Закупівлю відмінено відповідно до пп. 2 п. 50 Особливостей, а саме: неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, за предметом " Обладнання з водопідготовки ", у зв’язку з тим, що технічне завдання не відповідає потребам замовника щодо закупівлі даного товару, а саме у визначені кількості та одиниць виміру товару.
Період оскарження:
28.08.2026 09:44 - 08.09.2026 00:00
Дата опублікування:
28.08.2026 09:44
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴343 612.50 Обладнання з водопідготовки