-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання з водопідготовки
Оголошено тендер
412 335.00
UAH
Номер:
9b079823e1e84e1ca7c16ee5764ddad8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-001372-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41334728
-
Адреса:
57113, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, смт Ольшанське, вул.Шкільна будинок 25 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41334728
-
Адреса:
57113, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район, смт Ольшанське, вул.Шкільна будинок 25 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
412 335.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання з водопідготовки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.08.2026 09:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБлагодійні кошти
Сума412 335.00 UAH