-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування, ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-012998-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 9 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 9 днів назад
1 591 128.00
UAH без ПДВ
Номер:
4733deef75544a5f9c6fd7447f74d284
Внутрішній номер закупівлі:
30109863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-012998-a
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мудра Світлана Петрівна +380984866314 NVKno94@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 591 128.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 01:08 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 01:08 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 14:05
Період кваліфікації:
26.08.2026 00:00 - 26.08.2026 23:10
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 591 128.00 Послуги з організації шкільного харчування, ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень