-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування, ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
1 591 128.00
UAH
Номер:
a2d6748d8d4248d0be059d3e05510ab4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-016097-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 591 128.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування, ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Примітки:
Відповідно до статті 197 Податкового кодексу України постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров’я звільняються від оподаткування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.08.2026 23:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації шкільного харчування, ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗалізничний
Сума426 888.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗалізничний
Сума1 164 240.00 UAH