• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Скасування закупівлі

Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненської гімназії №10

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 2 робочих дні

1 880 340.00 UAH без ПДВ
Номер: f63286de5efb4892bdc5c6335e312294
Внутрішній номер закупівлі: 30109597
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-012734-a   
Замовник: РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №10 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Жанна Потичко +380984347105 zhaneta72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 880 340.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 21:47 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 21:47 - 26.08.2026 00:00
Аукціон: 26.08.2026 12:14 - 26.08.2026 12:37
Період кваліфікації: з 26.08.2026 12:37

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 9ab31c750b954f34a69ce00f5eb01422
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час повторної перевірки інформації, зазначеної в оголошенні про проведення Закупівлі та тендерній документації, Замовником встановлено, що у Додатку 5 до тендерної документації (Тендерна пропозиція) Замовник не розділив Категорії дітей відповідно до вікової групи. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 305 від 24 березня 2021 року «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» «енергетична та поживна цінність їжі повинна відповідати загальним віковим потребам здобувачів освіти/дітей згідно з нормами фізіологічних потреб в основних харчових речовинах та енергії, визначеними МОЗ». Учні 1-4 класів та 5-9 класів належать до різних вікових категорій і для них складається різне меню. У зв’язку з тим, що у Додатку 5 «Тендерна пропозиція» кількість дітей, які будуть харчуватись, не розділено за віковим категоріями, не можливо провести неупереджений та об’єктивний розгляд пропозицій учасників, що може призвести до дискримінаційної оцінки тендерної пропозиції учасників закупівлі. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень; Враховуючи викладене, з метою дотримання принципів закупівель та тендерного законодавства Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження: 27.08.2026 14:08 - 07.09.2026 00:00
Дата опублікування: 27.08.2026 14:08
Статус:
Період оскарження
  • Лот №1 ₴1 880 340.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненської гімназії №10