• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненської гімназії №10

Оголошено тендер

1 880 340.00 UAH
Номер: 798b334c062c464daafb93ac1ad82860
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-015697-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №10 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: РІВНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №10 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 880 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненської гімназії №10
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 17.08.2026 21:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівне
Сума1 880 340.00 UAH