-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-012292-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
6 099 170.00
UAH без ПДВ
Номер:
500d83b3bd9b4b9c90dff22555ab901f
Внутрішній номер закупівлі:
30109159
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-012292-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталя 380930101928 shmugel_natalia90@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 099 170.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 13:07 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 13:07 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:00
Період кваліфікації:
26.08.2026 00:00 - 27.08.2026 15:15
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 099 170.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень