-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
6 099 170.00
UAH
Номер:
e9af3fdff9614ec09fafe626b44572e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-015273-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 099 170.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.08.2026 18:29
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля послуг з організації харчування здійснюється з метою забезпечення безоплатним харчуванням учнів 1–4 класів та учнів 5–11 класів закладу освіти з 01 вересня 2026 року, забезпечення належної організації освітнього процесу та створення безпечних і належних умов перебування учнів у закладі освіти.
-
Дата публікації:
17.08.2026 18:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума6 099 170.00 UAH