-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Раковецької гімназії
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-012214-a
Торги не відбулися
458 238.00
UAH без ПДВ
Номер:
9f901a1349c7468e8daba783e236fad6
Внутрішній номер закупівлі:
30109080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-012214-a
Замовник:
РАКОВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23804646
-
Адреса:
77732, Україна, Івано-Франківська область, Раковець, вул. Шевченка, 67а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лаба Ірина Миколаївна +380663078995 miren.with.love@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
458 238.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:31 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:31 - 26.08.2026 18:16
Аукціон:
з 27.08.2026 14:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴458 238.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Раковецької гімназії Солотвинської селищної ради