• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів Раковецької гімназії

Оголошено тендер

458 238.00 UAH
Номер: f1fe67f7a9d94e8cbff251fa5b57d11e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-005275-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РАКОВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: РАКОВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 458 238.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів Раковецької гімназії
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 17.08.2026 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1–4 класів Раковецької гімназії
Код ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжі
Кількість 2409 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5–9 класів Раковецької гімназії
Код ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжі
Кількість 4290 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРаковець
Сума80 388.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума377 850.00 UAH