-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт даху та покрівлі будівлі пожежного депо 24 ДПРЧ 3 ДПРЗ по вул. Луцька, 82 в селищі Демидівка Дубенського району Рівненської області (ліквідація наслідків події (буревію), пов’язану з руйнуванням будівлі
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-012100-a
Торги не відбулися
2 580 230.00
UAH без ПДВ
Номер:
ecc356b6c1c74cbea01247e987977ac4
Внутрішній номер закупівлі:
30108967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-012100-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Король Лілія Вікторівна 380667342450 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 580 230.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 18:03 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 18:03 - 02.09.2026 09:00
Аукціон:
з 03.09.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 580 230.00 Капітальний ремонт даху та покрівлі будівлі пожежного депо 24 ДПРЧ 3 ДПРЗ по вул. Луцька, 82 в селищі Демидівка Дубенського району Рівненської області (ліквідація наслідків події (буревію), пов’язану з руйнуванням будівлі