-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт даху та покрівлі будівлі пожежного депо 24 ДПРЧ 3 ДПРЗ по вул. Луцька, 82 в селищі Демидівка Дубенського району Рівненської області (ліквідація наслідків події (буревію), пов’язану з руйнуванням будівлі
Оголошено тендер
3 096 276.00
UAH
Номер:
b500f9ea3df74ef4a7f6735c8acf9087
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-014090-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 096 276.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт даху та покрівлі будівлі пожежного депо 24 ДПРЧ 3 ДПРЗ по вул. Луцька, 82 в селищі Демидівка Дубенського району Рівненської області (ліквідація наслідків події (буревію), пов’язану з руйнуванням будівлі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
17.08.2026 16:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума3 096 276.00 UAH