-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів за кодом ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (деталізований код 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-011743-a
Торги не відбулися
1 224 990.00
UAH без ПДВ
Номер:
9cc4ddda2a92455f8985399d391719db
Внутрішній номер закупівлі:
30108608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-011743-a
Замовник:
"СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23805404
-
Адреса:
77712, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н, село Старі Богородчани, вул.Данила Галицького, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трінчук Марія 380966618192 bvschoolstbogo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 224 990.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 17:22 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 17:22 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 224 990.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів за кодом ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (деталізований код 55321000-6- Послуги з готування їжі)