-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів за кодом ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (деталізований код 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Оголошено тендер
1 224 990.00
UAH
Номер:
532f72372e0f48b3a957d337448bdd7a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-011003-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
"СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23805404
-
Адреса:
77712, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н, село Старі Богородчани, вул.Данила Галицького, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23805404
-
Адреса:
77712, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н, село Старі Богородчани, вул.Данила Галицького, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 224 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів за кодом ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (деталізований код 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.08.2026 15:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтарі Богородчани
Сума963 846.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтарі Богородчани
Сума261 144.00 UAH